• Tornado D1 - Zaal

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkhout, MilouSpelend teamlid
    Brink, JuliaSpelend teamlid
    Catshoek, FloorSpelend teamlid
    Hoebe, KatieSpelend teamlid
    Insing, SophieSpelend teamlid
    Prins, BentheSpelend teamlid
    Wagemaker, MariekeSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tornado D1 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS D317170038517021534
    2S.C. Dynamo D118150337918219730
    3Tornado D118140428915213728
    4Hugo Girls D11410042671967120
    5KSV D218819268291-2317
    6De Blinkert D116619227276-4913
    7A&O D1176011204306-10212
    8Vrone D2163112150292-1427
    9C.S.V. Handbal D1171115152308-1563
    10Koedijk D2151014126274-1482