• Tornado B1 - Zaal

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkhout, SanneSpelend teamlid
    Brink, NienkeSpelend teamlid
    Huls, ElineSpelend teamlid
    Kloosterboer, JoySpelend teamlid
    Meijer, TessaSpelend teamlid
    Pover, SennaSpelend teamlid
    Snijders, MaudSpelend teamlid
    Wagemaker, ElsaSpelend teamlid
    Wessel, SennaSpelend teamlid
    Wijk, Demi vanSpelend teamlid
    Zand, SerahSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tornado DB1 ( Topklasse TK-West-1 DB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WPK/Westlandia DB116140247231315928
    2KRAS/Volendam DB11613034063188826
    3Westfriesland/SEW DB21610153203061421
    4ZAP DB1169253243002420
    5Quintes/VVW DB116907289312-2318
    6Tornado DB1166010320351-3112
    7JuRo Unirek/VZV DB2165110326373-4711
    8Vrone DB1162113304378-745
    9Vriendschap/TOB DB1161114235345-1103