• Dames 1 - Zaal

  • Team indeling

    NaamRol
    Bak, MarloesSpelend teamlid
    Beers, LieveSpelend teamlid
    Broek, Marissa van denSpelend teamlid
    Krom, DesiSpelend teamlid
    Poeze, FennaSpelend teamlid
    Postma, DanielleSpelend teamlid
    Rood, BrittSpelend teamlid
    Sijm, CelinaSpelend teamlid
    Smit, MerelSpelend teamlid
    Zijp, FloortjeSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Tornado DS1 (d) - Meervogels'60 DS1 (d)26 - 29
  • Poulestanden Tornado DS1 ( Kwalificatie 3e ronde 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA111003420142
    2Westfriesland/SEW DA111002815132
    3JuRo Unirek/VZV DS211003523122
    4ZAP DS21100271982
    5Quintes/VVW DS11100312922
    6Valken DS11100222022
    7JuRo Unirek/VZV DS310012931-20
    8Hollandia T DS110012022-20
    9KSV DS110011927-80
    10ZAP DS110012335-120
    11Tornado DS110011528-130
    12JuRo Unirek/VZV DA110012034-140

    Poulestanden Tornado DS1 ( Hoofdklasse HK DS-F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meervogels'60 DS122191257443314139
    2ZAP DS222180460946214736
    3Westfriesland/SEW DS322170563148714434
    4Tornado DS12213185244547027
    5Valken DS12213095434687526
    6Geel-Zwart DS12212285945454926
    7JuRo Unirek/VZV DS42211110537528923
    8Westfriezen DS1226313459533-7415
    9DSOV DS1226115428571-14313
    10Green Park/ Handbal Aalsmeer DS1226016393485-9212
    11Hollandia T DS1225116469558-8911
    12Vido DS1221021372609-2372
  • Statistieken

    Tornado DS1

    Dames Senioren (L)

    23,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,23

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd