• Heren 1 - Zaal

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, MarkSpelend teamlid
    Bakker, MikeSpelend teamlid
    Boender, PeterSpelend teamlid
    Engelsma, DanielSpelend teamlid
    Huls, JaimeSpelend teamlid
    Kalkoven, JohanSpelend teamlid
    Leijen, Jeroen vanSpelend teamlid
    Mennen, RowanSpelend teamlid
    Pater, MarvinSpelend teamlid
    Roelofsen, MarkSpelend teamlid
    Savelberg, DaanSpelend teamlid
    Savelberg, HuubSpelend teamlid
    Ziacek, JozefSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 19:45Tornado HS1 (h) - Tonegido HS1 (h)Deimos, de
    23 mrt. 21:00Tornado HS1 (h) - Quintes/VVW HS2 (h)Deimos, de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.F.H.C. HS2 (h) - Tornado HS1 (h)25 - 14
  • Poulestanden Tornado HS1 ( Poule NW HS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kleine Sluis HS113121039321617725
    2Tonegido HS11210023532658820
    3H.V. Blokker HS1139134083109819
    4Quintes/VVW HS21280435925510416
    5F.H.C. HS213706290294-414
    6Tornado HS114608308373-6512
    7Lacom '91 HS2143011254415-1616
    8Lelystad HS1121011191322-1312
    9Spartanen/Hauwert HS1131012256362-1062
  • Statistieken

    Tornado HS1

    Heren Senioren

    22,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    26,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd