• Heren 1 - Zaal

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, MarkSpelend teamlid
    Bakker, MikeSpelend teamlid
    Boender, PeterSpelend teamlid
    Brantenaar, KoenSpelend teamlid
    Engelsma, DanielSpelend teamlid
    Huls, JaimeSpelend teamlid
    Kalkoven, JohanSpelend teamlid
    Leijen, Jeroen vanSpelend teamlid
    Mennen, RowanSpelend teamlid
    Pater, MarvinSpelend teamlid
    Roelofsen, MarkSpelend teamlid
    Savelberg, DaanSpelend teamlid
    Savelberg, HuubSpelend teamlid
    Ziacek, JozefSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tornado HS1 ( Poule NW HS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kleine Sluis HS116151048927321631
    2H.V. Blokker HS116121351537514025
    3Tonegido HS11612044653679824
    4Quintes/VVW HS216110545031613422
    5F.H.C. HS216907377375218
    6Tornado HS1166010344428-8412
    7Lacom '91 HS2163013296490-1946
    8Spartanen/Hauwert HS1162014318444-1264
    9Lelystad HS1161015238424-1862
  • Statistieken

    Tornado HS1

    Heren Senioren

    21,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    26,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd